Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Nová sekcia: Udalosti

Nová sekcia: Udalosti

Obálka príspevkuPre zlepšenie funkcionality som sa rozhodol vytvoriť novú sekciu špeciálne určenú pre chovateľské udalosti. Základy vychádzajú zo sekcie Oznamy, je teda možné pridať obálku udalosti a rovnako aj pridávať k záznamu súvisiace súbory na stiahnutie.

Do formulára boli pridané kolónky pre dátum začiatku a konca udalosti, čo pri väčšom počte udalostí dovolí vytvoriť prehľadný kalendár alebo zobraziť záznamy podľa zvolených dátumov. Novou je aj kolónka pre mesto/obec, kde sa udalosť uskutoční. Tieto dva údaje sa budú zobrazovať aj pod ukážkou udalosti na úvodnej stránke.

Hlavnou črtou novej sekcie je možnosť pridávať fotografie z udalostí priamo na server. Ak sa chcete podeliť s ostatnými o Vaše zážitky zo spoločenského večierka alebo výstavy nie len formou textu ale aj fotiek, ktoré ste urobili, stačí pridať príspevok k vytvorenej udalosti a pomocou formulára odoslať Vaše zážitky.

Ak by ste mali nápad, ako funkcionalitu ešte rozšíriť alebo vylepšiť, určite napíšte na naše diskusné fórum.

Pridané: 2 januára 2012, 13:30 | Zobrazené: 2106xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 1

Záložka na tento komentár Karel Mareček (21. januára 2014 23:51)

dobrý den, pane Konečný,potřeboval bych upravit a obnovit text pozvanky na 25.ročník O putovní Orebský pohár termín 8.2.2014-8.2.2014 ostatní text platí jako v roce 2013 děkuji za aktualizaci.
Karel mareček
ZO Třebechovice p.O


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama