Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · O stránke

Informácie o stránkach holubar.sk

Internetový portál holubar.sk je venovaný tématike chovu poštových holubov a všetkému, čo s ním súvisí. Stránky sú určené ako pre chovateľov poštových holubov, tak aj pre fanúšikov a sympatizantov tohto pozoruhodného koníčka. Cieľom stránok je taktiež oboznámenie širokej verejnosti s chovom poštových holubov a jeho organizáciou na Slovensku a vo svete.

Preteky poštových holubov sú veľmi populárne po celom svete Základnou myšlienkou bolo vytvoriť modernú a dynamickú stránku, ktorá bude slúžiť chovateľom ako priestor pre získavanie a zdieľanie informácií a zároveň laickej verejnosti pre spoznanie chovu poštových holubov a všetkého, čo so sebou tento výnimočný šport prináša.

Aj preto je významnou črtou našich stránok fakt, že ich obsah určujete priamo Vy - naši návštevníci. Či už ste skúsený chovateľ, alebo o poštových holuboch počujete prvý krát, aj Vy máte možnosť po rýchlej a samozrejme bezplatnej registrácii diskutovať a pýtať sa na našom fóre, nahlasovať a hľadať zaletené holuby, publikovať kategorizované články zo sveta poštových holubov, či pridávať odkazy na iné weby s podobnou tématikou.

Takisto máte možnosť informovať ostatných návštevníkov o relevantných udalostiach prostredníctvom oznamov alebo inzerovať v našom bazáre. Pre aktívnych chovateľov je k dispozícii sekcia pre pridávanie aktuálnych výsledkov pretekov.

Vzájomná komunikácia medzi registrovanými používateľmi je umožnená formou systému súkromných správ prípadne odoslaním e-mailu priamo z našich stránok. Ako registrovaný používateľ budete mať možnosť dobrovoľne uviesť daľšie informácie vo svojom profile, ktoré sa budú ostatným zobrazovať podľa Vašich aktuálnych nastavení súkromia. Zaujať Vás môžu aj spôsoby ochrany Vášho súkromia.

Už od začiatku práce na webe bol kladený dôraz na jednoduchú orientáciu, použiteľnosť a kompatibilitu stránok. Aj preto by ste nemali mať problém prezerať naše stránky v akomkoľvek modernom prehliadači, či už na bežnom počítači, alebo mobilnom telefóne. Zdrojové kódy všetkých častí stránky boli písané ručne, čím je zabezpečená flexibilita a ďalší priestor na ich zlepšovanie aj podľa Vašich nápadov a predstáv. Tie budú vždy vrelo vítané spolu s každou odozvou na chod a spravovanie stránok. Priestor pre Vaše názory nájdete v sekcii diskusného fóra Pripomienky a návrhy alebo na jednom z uvedených kontaktov.

Dušan Konečný
Autor stránok holubar.sk