Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Holubárska nástenka

Holubárska nástenka

Obálka príspevkuPre zjednodušenie pridávania nového obsahu je tu pre Vás nová sekcia - "holubárska nástenka". Tá Vám bude slúžiť na čokoľvek, čo chcete chovateľskej verejnosti povedať. Ak ste našli zaujímavé video a chcete sa oň podeliť s ostatnými, jednoducho ho "zavesíte" na nástenku.

Nástenka rovnako poslúži napr. aj na odkaz, ktorý chcete nechať pre ostatných chovateľov, ak potrebujete rýchlo zohnať na niekoho kontakt a neviete kam napísať - tu bude Váš odkaz rovno všetkým na očiach.

Nástenka vznikla prerobením sekcie "Oznamy a aktuality", ostala možnosť pridávať k príspevkom dokumenty v rôznych formátoch - ak chcete ostatným sprístupniť napr. výsledky v pdf alebo xls formáte, nástenka Vám výborne poslúži.

Zmena oproti starým oznamom je, že príspevok nepôjde cez kontrolu v redakcii, ale zobrazí sa na stránkach hneď po pridaní. Nemusíte tak čakať na zobrazenie Vášho príspevku a výsledok Vašej snahy si ostatní budú môcť pozrieť okamžite.

Novinkou je podpora videa, zatiaľ sa dá vkladať video zo serverov youtube pomocou bb tagov. Návod ako na to pribudne v krátkom čase do formulára pre pridávanie príspevku.

V nasledujúcich dňoch pribudne aj možnosť pridávania obrázkov priamo na nástenku. Zatiaľ sú podporované len obálky (malé obrázky na úvodnej stránke), onedlho však bude k príspevkom možné pridávať galérie obrázkov.

Veľkou novinkou je aj zmena v pravidlách pre pridávanie komentárov. Oddnes môžu komentáre pridávať aj neregistrovaní používatelia. Stačí vyplniť meno alebo prezývku a pole pre ochranu proti spamu. Je možné vyplniť aj pole pre e-mail pre zanechanie spätného kontaktu. Mená nezaregistrovaných používateľov sa budú pri ich komentároch zobrazovať šedou farbou pre ľahšie rozoznanie.

Cieľom je umožnenie ľahšieho pridávania vlastných názorov. Používateľský systém však ostáva nezmenený a komu vyhovuje písať a vystupovať pod vlastným menom má stále možnosť pohodlne pridávať príspevky bez nutnosti opakovaného zadávania osobných údajov spolu s ďalšími výhodami pre registrovaných používateľov.

Nástenka zatiaľ nebola poriadne otestovaná, preto je možné, že sa vyskytnú chyby alebo problémy, tie prosím nahláste na fóre alebo mailom na holubar@holubar.sk

Pridané: 8 marca 2012, 00:38 | Zobrazené: 4159xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 6

Záložka na tento komentár halali (8. marca 2012 09:35)

Nápad ok

Záložka na tento komentár JIRKA (8. marca 2012 16:08)

JE TO SUPER NAPAD!!!

Záložka na tento komentár Jozef Minarik (18. mája 2014 10:21)

"Dakujem "Oblastnemu výboru CHPH v Nitre že preložil datum preteku Slaný 2 na pracovný den,čím mi znemožmil pretek s mojimi PH.Skvelé rozhodnutie za čo maju moje velke plus.......!!!!!!!!!

Záložka na tento komentár Peter (19. mája 2014 16:47)

Bolo to správne rozhodnutie výboru!!!V nedeľu boli obrovské straty.

Záložka na tento komentár Karel Mareček (19. januára 2016 10:11)

27.ročník výstavy PH ve standardu se zahranični účastí o
PUTOVNÍ OREBSKÝ POHÁR- memoriál Josefa Šebrleho
Výstava se uskuteční 6.2.2016 v areálu Bobkárna v Třebechovicích.
Podmínky výstavy:
1.Kolekce musí obsahovat 6ks PH
a/ 2ks holoubat r. 2015 H+HE
b/ 2ks holubů bez rozdílu pohlaví , 1x umístěných ve 20proc. na vystavovatele v roce 2015
c/ 2ks chovní bez letu
2.Kategorie příchozích H+HE
3.ocenění výstavy:
kolekce 1-3. místo
holoubata H+HE
stanovený limit H+HE
CHovní H+HE
cena příchozích 1-3.místo
Příjem holubů v sobotu 6.2.2016 od 7-8.30hod
Vyhlášení výtězů 6.2.2016 od 15.hod
Otevření výstavy v 11hod.
Prodej holubářských potřeb od fy Fikarová
Ubytování Hotel BOR tel: 495 592 461
info: K.Mareček +420 604 525253
Na výstavě budou vystaveni holubi Irského původu specialisty na závody přes moře.Majitel M. Tůma , který závodil do roku 2014 v Irské republice.

Záložka na tento komentár Vladimír Vernarský (29. februára 2016 20:15)

Pozývam chovateľov na moju stránku http://www.vvernarsky.wz.cz/hol.html kde si môžete pozrieť nové chovné holuby na rok 2016.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama