Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Zoznam organizácií

Zoznam organizácií

Obálka príspevkuOddnes máte na našich stránkach možnosť pohodlne prezerať zoznam slovenských organizácií spolu s ich členmi, ktorí sa u nás zaregistrovali. Ako chovatelia tak ľahko môžete získať kontakt na chovateľa z Vášho oblastného združenia, pozrieť, kto ďalší z Vašej ZO je tiež členom našich stránok alebo si urobiť prehľad ako sú na tom ostatné oblastné združenia.

Ako začínajúci chovateľ alebo sympatizant nášho športu si môžete jednoducho zistiť, kto z chovateľov (členov SZCHPH) je vo Vašom blízkom okolí a jednoducho ho kontaktovať.

Zoznam nájde aj uplatnenie v novej verzii našej aplikácie pre hľadanie zaletených holubov, ktorá je momentálne v štádiu testovania a bude čoskoro spustená. Používateľom, ktorí nahlásia holuba a u nás ho zatiaľ nikto z chovateľov nebude hľadať, poskytneme odkaz na ZO, odkiaľ holub pochádza. Ak z tejto organizácie bude u nás aspoň jeden registrovaný člen, bude mať tento človek už záchytný bod a šanca na návrat holuba domov sa podstatne zvýši.

Čoskoro by do zoznamu mali pribudnúť aj české a poľské organizácie, veľmi rád by som pridal aj maďarské, no s tým by som potreboval pomoc niekoho, kto pozná maďarský jazyk a vie nejakým spôsobom taký zoznam získať. Ak by ste vedeli pomôcť, napíšte prosím na naše diskusné fórum alebo na jeden z kontaktov.

Ak by ste v zozname našli nejaké nezrovnalosti alebo vedeli o nejakých zmenách, dajte prosím tak isto vedieť. Verím, že sa zoznam stane užitočnou pomôckou ako pre chovateľov, tak aj pre ostatných, ktorí chcú získať prehľad v organizácii chovu poštových holubov na Slovensku a v okolitých štátoch.

Pridané: 24 januára 2012, 21:18 | Zobrazené: 4937xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 0


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama