Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Vydražte u nás Vašich šampiónov

Vydražte u nás Vašich šampiónov

Obálka príspevkuOddnes máte na našich stránkach okrem iného aj možnosť dražiť Vaše holuby pomocou profesionálneho aukčného portálu. Ak je Vám dizajn a rozloženie prvkov povedomé, nemýlite sa. Pri vytváraní sme sa inšpirovali dnes zrejme najznámejším svetovým aukčným portálom - pipa.be

Nemusíte si tak zvykať na nič nové, všetky informácie budú prehľadne zoradené, ľahko dostupné a Váš zážitok z draženia holubov tak nebude ničím rušený. Ak chcete zistiť, ako budú ohodnotené Vaše holuby v dražbe, je tu pre Vás nový plnohodnotný nástroj.

Vychytávky


Z praktických prvkov, ktoré sme do dražby implementovali stoja za zmienku:

- automatické prihadzovanie: stačí zadať maximálnu sumu, ktorú ste ochotní za holuba ponúknuť a náš systém urobí prihadzovanie za Vás tak, aby ste platili len potrebné minimum. Ak je napr. aktuálna cena za holuba 100 EUR, vy ponúknete 200 EUR, systém prihodí na holuba len minimálny krok (v tomto prípade 10 EUR). Ak nikto Ďalší na holuba neprihodí, holub je Váš za 110 EUR. Ak niekto prihodí na 120 EUR, systém ho okamžite predbehne Vašou ponukou a prihodí za Vás na 130 EUR.

- predlžovanie aukcie: Ak niekto na holuba prihodí v poslednej minúte dražby, tá sa automaticky predĺži o ďalšiu minútu.

- anonymné prihadzovanie: každý holub sa draží anonymne. Pri každom však budete vidieť počet záujemcov a čísla záujemcov, s ktorými súťažíte. Ak prihodíte na holuba ako prvý, stávate sa "Záujemcom 1", ak ako druhý, stávate sa "Záujemcom 2" atď... Pri záujemcoch sa budú zobrazovať aj vlajky krajín, z ktorých podchádzajú.

Obchodné podmienky


Obchodné podmienky sme sa snažili nastaviť férovo. Neplatíte ani cent za pridanie holubov, ani za holuby, ktoré budú predané za vyvolávaciu cenu, či za cenu tene nad ňou. Províziu vo výške 10 % z predajnej ceny holuba si budeme nárokovať až vtedy, keď Vám náš aukčný systém prinesie čistý zisk oproti vyvolávacej cene minimálne 10 EUR.

V prípade potreby Vám radi pomôžeme holuby nafotiť, naskenovať rodokmene a pred aukciou radi zverejníme aj fotoreportáž, kde zoznámime chovateľov s Vašimi výsledkami a pôvodom holubov, aby mali chovatelia počas aukcie dostatok informácií. Zaistíme Vám tak najlepšiu možnú štartovaciu pozíciu pre predaj Vašich holubov

Partnerský program


Ak poznáte chovateľa, ktorý má na predaj zaujímavé holuby a odporučíte mu predaj na našich stránkach, darujeme Vám za Vašu pomoc tretinu našej provízie vo forme darčekového poukazu na nákup produktov pre poštové holuby v našom obchode. Máte tak k dispozícii jednoduchý spôsob, ako pre Vaše holuby zadarmo nakúpiť.

Pre účasť na dražbách je potrebná registrácia a následná autorizácia Vášho účtu. Všetky potrebné informácie nájdete priamo na stránke Aukcie. Ak máte u nás vytvorené konto, no zabudli ste prihlasovacie údaje, namiesto vytvárania nového konta si nechajte zaslať na e-mail nové heslo, alebo nám napíšte a obratom Vám pošleme nové prihlasovacie údaje.

V týchto dňoch beží na stránkach testovacia aukcia, kde si môžete vyskúšať prihadzovanie a otestovať náš systém. Zakrátko u nás začne aukcia vyše 200 finalistov z testovacej stanice Lohót preto by sme ten čas radi využili na úpravu systému podľa Vašich pripomienok a návrhov, aby ste mali pri aukciách len príjemné zážitky.

Pridané: 11 októbra 2012, 21:22 | Zobrazené: 6097xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 0


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama