Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Nový obchod pre chovateľov poštových holubov na východe Slovenska

Nový obchod pre chovateľov poštových holubov na východe Slovenska

Obálka príspevkuPo viac ako dvoch mesiacoch programovania, jednania s dodávateľmi a bankami, hľadania a zariaďovania vhodných priestorov, prekladania popisov a ďalších aktivít spojených zo zakladaním internetového obchodu Vám prinášame náš vlastný obchod s potrebami pre Vašich zverencov.

V našej ponuke nájdete tradičné výrobky spoločnosti Natural Granen z Belgicka a obľúbené české výrobky Benefeed resp Aquamid. Ako novinku na slovenský trh prinášame produkty popredného poľského výrobcu Hap Labs, ktorý sa ako jeden z mála poľských výrobcov (ak nie jediný) snaží hľadať vlastné receptúry namiesto kopírovania produktov známych výrobcov. O produktoch Hap Labs pripravujeme viacero článkov, v ktorých predstavíme tohto výrobcu a základné princípy, podľa ktorých sa riadi.

V našej úvodnej ponuke nechýbajú ani slovenské probiotiká ProPigeon a v krátkom čase snáď pribudnú aj produkty spoločnosti PharmaGal Nitra. Zo zahraničných výrobcov máme otvorenú spoluprácu s nemeckou spoločnosťou Backs, ich výrobky pribudnú do našej ponuky v dohľadnom čase.

Pre nákup v našom obchode sa nemusíte registrovať, stačí zadať potrebné údaje pri vytváraní objednávky. Registrovaní používatelia majú výhodu v tom, že údaje, ktoré zadali pri registrácii sa načítajú pri vytváraní objednávky automaticky a tiež si môžu hocikedy pohodlne pozrieť stav a detailnú históriu všetkých svojich objednávok.

Tovar zasielame Slovenskou poštou, pri balíkoch s hodnotou do 30 EUR máte možnosť výberu lacnejšej druhej triedy a poštovné Vás tak vyjde už od 2,2 EUR. Poštovné je v našom obchode počítané automaticky na základe hmotnosti objednaného tovaru a jeho celkovej ceny podľa platného cenníka Slovenskej pošty. Cenu dopravy a hmotnosť Vašej objednávky si môžete pozrieť v druhom kroku vytvárania objednávky (Doprava a platba). Pre objednávky s hodnotou 80 EUR a viac a hmotnosťou do 10 kg platíme poštovné my, tovar Vám teda doručíme zadarmo.

Samozrejmosťou je aj možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru v našej predajni v Košiciach. Upravili sme pre Vás stránku s kontaktnými údajmi, kde nájdete všetky potrebné informácie ako a kedy nás nájsť. Sídlime na severe Košíc, s veľmi dobrou dostupnosťou MHD (zastávka Havlíčkova) a tiež bezproblémovým parkovaním. Je možné dohodnúť aj individuálny čas odberu tovaru mimo otváracích hodín, či miesto v Košiciach alebo okolí, ktoré Vám vyhovuje. Ak bude možnosť, vždy Vám radi vyjdeme v ústrety.

Jedným z cieľov nášho obchodu je bližší kontakt s chovateľmi, preto ste u nás kedykoľvek vítaní. Ak máte cestu do Košíc a máte chvíľku času navyše, zastavte sa u nás na kávičku, či chladené pivko. Prezriete si tovar na vlastné oči, popozeráte katalógy výrobcov alebo si len chvíľu oddýchnete pri káve alebo čaji...

Internetový obchod sme sa snažili vytvoriť tak, aby bol pre Vás prehľadný a aby ste mali minimum problémov pri objednávaní. Ak sa predsa len nejaké vyskytnú, dajte nám prosím vedieť e-mailom. Chyby sa pokúsime odstrániť čo najrýchlejšie...

Veríme, že u nás nájdete všetko potrebné pre Vašich pretekárov a že si náš obchod rýchlo obľúbite. Prajeme Vám príjemné prezeranie aj nakupovanie.

Pridané: 26 septembra 2012, 18:37 | Zobrazené: 5837xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 0


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama