Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Ostatné · zraneny holub

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Elena

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok zraneny holubCitovať

Dobry den, vopred sa ospravedlnujem, ale som uplny novacik a obraciam sa na Vas s prosbou. Dnes som na rusnej ulici v Bratislave vedla mojej bytovky nasla mierne zraneneho holuba. Zobrala som ho na noc k sebe a zda sa, ze ma zranene kridlo. nevyzera byt poskodene, struktura nie je narusena, ale trochu krvacalo. Vedeli by ste mi poradit, ci je mozne s takym holubom nieco robit? Zda sa mi, ze holub by sa mohol relativne rychlo uzdravit a opat lietat, ale asi treba isty cas na zotavenie, kym ho postia do prirody, no ja neviem, kde by som ho mohla zobrat. Ma niekto z Vas skusenosti, co v tomto pripade robit? Este raz sa ospravedlnujem, ale uvitam akekolvek rady od profesionalov. V pripade, ze sa nic neda robit, holuba vypustim v parku, ale cez tuto noc nech je aspon v teple.
18 Okt 2013, 21:54

Štefan Nochta

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 30

Záložka na tento príspevokRe: zraneny holubCitovať

Pani Elena, zraneného holuba je možné odovzdať vo Vašom okolí žijúcemu chovateľovi poštových holubov, alebo zobrať na veterinárnu ambulanciu, kde ho odborne ošetria, alebo zobrať na mestskú políciu, kde urobia potrebné úkony. POre presnosť Vašej informácie by bolo dobré, aby ste uviedla, či je holub opatrený krúžkom na nohe, ak áno, treba uviesť údaje z krúžku, potom by sa možno prihlásil aj majiteľ.
S pozdravom.
20 Okt 2013, 08:11Zobraziť profil používateľa Štefan Nochta Súkromná správa s

Peter Šimek

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: zraneny holubCitovať

Dobrý deň.

Sem sa to asi nehodi ale neviem kde to mám napísať. Našiel som známky po holubovi z PL 182629772. Je tam aj tel číslo 888 728 583.
Bohužial holub bol zabitý dravým vtákom.
19 Nov 2013, 19:25

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama