Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Rady začiatočníkom · Prosba o radu

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Matej

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok Prosba o raduCitovať

Chcel by som sa opýtať ako správne použiť a nariediť Salgen pre hioluby ked ho chcem použiť ako nápoj . Balenie je 20ml tableta vo flaštičke.
Ďakujem
11 Aug 2013, 13:25

Štefan Varga

Užívateľ

Záložka na tento príspevokRe: Prosba o raduCitovať

Vakcinu najprv rozpustis:
obsah 20ml asi v 5-10ml pitnej vody
obsah 50ml asi v 40ml pitnej vody

a potom to uz rozriedis v takom mnozstve vody, ktore ti holuby vypiju do 2 hodin od jej podania. (Oficialne je uvedene ze do 3, ale kedze sa jedna o zivu kulturu tak radsej pocitaj z 2 mi)

Dalej rataj s tym ze pri hromadonom podani ti obsah 20ml balenia vystaci pre 20 holubov a obsah 50ml balenia pre 200 holubov
12 Aug 2013, 20:43Zobraziť profil používateľa Štefan Varga Súkromná správa s

zoltan

Užívateľ

zdravi.stastny novy rok kazdemu.chcem sa informovat ohladom liecenia holubov,ci najprv odcervit alebo tricho.kedy zacat.dakujem
5 Jan 2014, 13:50

miro

Užívateľ

Najskor odcervit,po tyzdny zopakovat-HELMIGAL 1O a potom zacat preliecovat tricho atd.Vsetko naj v novom roku.
6 Jan 2014, 20:45

Korec Jozef ml.

Užívateľ

Dobrý večer, ja vždy najskôr robím trichošku - 3dni Ronidazol tabletkujem a 4.deň metrozol (20g/10l) a o týždeň odčervujem Helmigal (1tbl/1ks) a ďalší deň ráno aj večer nastrúham cesnak na krmivo (čiže 2 dni odčervenie). Korec ml.
8 Jan 2014, 22:17

zoltan

Užívateľ

dakujem za rady
9 Jan 2014, 19:05

Rudolf

Užívateľ

dobry den ...vie mi nejaky skuseny holubar zostavit plan najdolezitejsich ockovani a podavani liekov pre holuby.?..napriklad od zaciatku roka postupne co treba robit co sa tyka chovnych jedincov a nasledne aj mladych holubov...co a kedy podavat a kde je mozne uvedene veci dostat kupit alebo objednat...som zaciatocnik,nemam vela skusenosti ale chcem mat zdravy chov...obraciam sa na vas pretoze tunajsi predseda ZO nema zaujem pomahat mladym a zacinajucim chovatelom co je naozaj smutne...najradsej by bol keby mu za jeho rady platili...dakujem za odpovede...mozete mi to poslat aj na moj mail kurko303@azet.sk...este raz dakujem
7 Feb 2015, 13:24

zoli

Užívateľ

zdravim.moje holuby su slabe niektore nemaju silu lietat a chodit.hnacku nemaju.co to moze byt za chorobu.hlavne holubice.dakujem za radu
22 Aug 2015, 20:49

Jozef Takac

Užívateľ

mam mladu jedno ročnu holubíčku ktora už mynulí rok nezníesla vajíčka aj ked som vymeníl partnerov čo bí som mohol skusít aby bola plodna Ak ma níekto ztím nahodu nejake skuseností amohol mi poradit bol by som mu vdačny vopred dakujem

Ps toto je len tak mimo moj nazor ked sy holubiari nebudu pomahat a zvlašt mladim začinajuczm kto bude robít percenta = a členov

A TAKY KTORY CHCU LEN VYHRAVAT A ROBYT ZLE A VYVOLAVAT BYTKU NA KOšOVANI A SCHVODZACH SU AJ INšIE KONIčKI GDE SA TO DA VYUžIT

EšTE BY SOM CHCEL VšETKYM HOLUBIAROM AJ NEHOLUBíAROM popriať VšETKO NAJLEPšIE A VELA ZDRAVIA V novom Roku 2021 a ABY NAS Už KONEčNE OPUSTILA
NEšTASTNA CHOROBA =CORONA 19= A MOHLI SA VENOVAT RODYNAM KONIčKOM A PRACI AK EšTE NIAKU MA

Naposledy upravil Jozef Takac (15 Jan 2021, 01:29). Celkovo upravené 1x.

13 Jan 2021, 22:18Zobraziť profil používateľa Jozef Takac Súkromná správa s

Pridať do témy nový príspevok

• << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama