Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Novinky na stránke · Vypočítajte Vašim holubom vzdialenosť

Vypočítajte Vašim holubom vzdialenosť

Obálka príspevkuAk Vás zaujíma, akú vzdialenosť prekonávajú Vaše holuby pri tréningoch, chcete si overiť správnosť údajov z výsledkov pretekov alebo vidieť trasu Vašich holubov na mape, je tu pre Vás nová pomôcka.

Stačí zadať súradnice dvoch ľubovoľných bodov na Zemi, odoslať formulár a hneď máte k dispozícii vzdialenosť zadaných bodov "vzdušnou čiarou" a zobrazenie trasy na mape. Súradnice je možné zadať v stupňoch (desiatková sústava) alebo v kombinácii stupňov, minút a sekúnd (hexadecimálne súradnice).

Väčšinu chovateľov asi zaujíma vzdialenosť miesta vypustenia holubov od ich holubníka, preto je k dispozícii taktiež možnosť uloženia súradníc holubníka. Súradnice holubníka je tak potrebné zadať iba raz, čo ušetrí čas. Táto možnosť je však k dispozícii iba pre registrovaných používateľov našich stránok.

Ak nemáte k dispozícii alebo neviete, ako získať súradnice potrebné pre výpočet, najjednoduchšie je použiť obľúbený program Google Earth.

V prípade otázok, chýb alebo nápadov na vylepšenie je tu pre Vás ako vždy naše diskusné fórum.

Pridané: 15 októbra 2011, 20:36 | Zobrazené: 5159xPridal: Dušan Konečný


Počet komentárov: 1

Záložka na tento komentár Dušan Konečný (27. februára 2012 16:24)

Ukladanie súradníc vlastného holubníka bolo upravené.

Doteraz bolo všetky súradnice prepočítané a uložené v desiatkovej sústave. Mohlo to tak spôsobovať zmätok chovateľom, ktorí svoje súradnice ukladali ako stupne, minúty a sekundy.

Ak odteraz zadáte súradnice svojho holubníka v hexadecimálnej sústave, Vaše súradnice budú uložené tak, ako ste ich zadali, skontrolovať si to môžete po načítaní nových súradníc na hlavne stránke aplikácie.


Pridať komentár

 

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama