Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Časté otázky používateľov

Prečo je pri registrácii potrebné zadávať meno a priezvisko?

Chov poštových holubov je okrem iného aj o spoznávaní a stretávaní množstva zaujímavých ľudí a bola by škoda, ak by to naša stránka nepodporovala. Našou snahou je vytvoriť komunitu ľudí, ktorí sa nechcú ani nepotrebujú skrývať za anonymné prezývky. Podľa nášho názoru je oveľa príjemnejšie komunikovať a čítať príspevky ľudí, ktorých meno nám je známe a nie je potrebné dešifrovať ich identitu. Aj preto sme sa rozhodli nastaviť meno a priezvisko ako povinné parametre pri registrácii. Prečítajte si viac aj o ochrane Vašich osobných údajov.

Prečo sa môj článok neobjavil medzi ostatnými hneď po pridaní?

Články a oznamy podliehajú pred zverejnením kontrole obsahu administrátorom. Predchádza sa tým pridávaniu nežiadúceho obsahu ako je reklama, urážky, vulgarizmy a pod. Kontroluje sa aj správnosť zaradenia článku do kategórií a gramatika. V prípade, že je príspevok v poriadku, bude zverejnený hneď po kontrole, čo by nemalo trvať spravidla viac ako 24 hodín, väčšinou však oveľa kratšie. Pri kontrole nikdy nie je upravovaný obsah spôsobom, ktorý by mohol zmeniť znenie príspevku.
V prípade posúdenia článku ako nevhodného pre zverejnenie Vás kontaktuje administrátor ohľadom nutných úprav a samotné zverejnenie je už len vecou následnej komunikácie.