Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Úvod · Veľká cena holubar.sk 2013

Veľká cena holubar.sk 2013

Prihlásiť sa Účastníci Holuby Poradie Informácie Propozície


Vitajte na stránkach novej súťaže pre chovateľov poštových holubov. Hlavným princípom Veľkej ceny holubar.sk je prihlásenie svojich najlepších pretekárov do jednotlivých kategórií a určenie tej najlepšej stratégie pre ich víťazné finálne umiestnenie. Súťaž ponúka možnosť hrať o finančné výhry, no hlavnou devízou je propagácia tých najlepších chovateľov a zúčastnených holubov.

Veľká cena holubar.sk

O čo sa bude hrať?

Súťaž ponúka možnosť hrať o finančné výhry pre prvých 5 holubov v každej kategórii. Čím viac chovateľov aktivuje svoje holuby finančnou čiastkou, o to bude vyššia možná výhra.

Jej hlavným cieľom je však propagácia chovateľov a ich holubov. Majiteľov prvých troch holubov v každej kategórii po ukončení súťaže navštívime za účelom fotoreportáže a navyše ich umiestnime spolu s ich víťaznými holubmi do "Siene slávy". Sieň slávy je internetová stránka špeciálne určená pre víťazov našej súťaže a ich úspechy sa na nej budú zobrazovať počas celej existencie stránok holubar.sk a to v slovenskom, ako aj anglickom jazyku. Jedná sa o virtuálnu stenu víťazov, ktorá bude dlhodobo dostupná pre širokú verejnosť. Vaše úspechy tak nikdy nezapadnú prachom a môžete na ne dlhodobo odkazovať.

Samozrejmosťou pre víťazov budú oficiálne diplomy a poháre, ktoré víťazom slávnostne odovzdáme na celoštátnej výstave alebo inej chovateľskej udalosti podľa vzájomnej dohody.

Ako perličku ponúkneme víťazom poukaz na tvorbu profesionálnych fotografií pre 5 holubov podľa vlastného výberu z našej dielne.

Ako sa bude súťažiť?

Pre sezónu 2013 vyhlasujeme 7 kategórií, do ktorých máte možnosť Vaše holuby prihlásiť. Prvé štyri sú štandardné kategórie podľa dĺžky pretekov. Trate sme delili na krátke, stredné, dlhé a super dlhé tak, aby sa navzájom prekrývali a dali Vám možnosť prihlásiť Vaše najlepšie holuby do viacerých kategórií.

Piatu kategóriu sme nazvali "Univerzálny holub" a jej víťazom sa stane holub, ktorý sa dokáže presadiť na všetkých štyroch vyššie uvedených typoch tratí.

Šiesta kategória je tradične známa pod názvom "Výkon", my sme ju nazvali "Super holub" a zvíťazí v nej holub, ktorý dokáže v sezóne 2013 nalietať najviac úspešných kilometrov.

Posledná kategória je súťažou družstiev a nazvali sme ju "Družstvo snov" alebo v Angličitne "Dream Team". Vašou úlohou je vybrať 7 najlepších pretekárov z Vášho chovu. Do celkového hodnotenia kategórie zaradíme 5 holubov, ktorým sa z Vášho výberu bude najlepšie dariť a do bodovania im započítame ich 3 najlepšie preteky - pre každého z nich.

Čím je súťaž jedinečná?

Na Slovensku ani v Českej republike takýto typ súťaže nie je novinkou, no niečo nové predsalen prinesie. Súťaž bude vyhodnocovaná priebežne z týždňa na týždeň a to bez toho, aby si chovatelia museli sami vypĺňať výsledky svojich holubov. Postará sa o to novo vyvíjaný program pre automatické zaznamenávanie výsledkov. Stačí nám sprístupniť oficiálne výsledky Vašej organizácie (OZ, regiónu, či športového združenia) a iba skontrolovať, či Vaše holuby majú zaznamenané správne výsledky.

Automatické výsledky OZ

Počas celej sezóny sa tak môžete tešiť na priebežné poradie víťazných holubov, plánovať stratégiu pre Vašich zverencov a prispôsobovať ju aktuálnej situácii.

Víťazné holuby budeme priebežne pozorne sledovať, budeme v kontakte s ich majiteľmi a prinášať aktuálne informácie.

Automatické výsledky z regiónu

Holuby v našej súťaži nebudú iba bezduché čísla v tabuľkách. Pre každého Vášho holuba máte možnosť pridať jeho meno, fotografiu a ľubovoľné informácie o jeho predošlých úspechoch, či línii, z ktorej pochádza. Aj takto sa snažíme podporiť vznik famóznych mien a línií z našich holubov podobne, ako je to zaužívané v zahraničí.

Profil holuba

Kto sa do súťaže môže prihlásiť?

Prvý ročník súťaže je určený pre všetkých slovenských a českých chovateľov, ktorí s holubmi súťažia v niektorom z oblastných alebo športových združení a vedia svoje výsledky preukázať oficiálnymi výsledkami dostupnými na internete.

Pre prihlásenie do súťaže je potrebná registrácia na našich stránkach, jednoduché vyplnenie formulára pre prihlásenie a včasné zaplatenie potrebných poplatkov. Okrem informácií o prihlásených holuboch budeme potrebovať súradnice Vášho holubníka pre automatický výpočet vzdialenosti jednotlivých pretekov.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii na niektorom z uvedených kontaktov, alebo na našom diskusnom fóre.


Prihlásiť sa Účastníci Holuby Poradie Informácie Propozície