Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Všeobecne o poštových holuboch · Z obete, obvinený

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Milan

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 1

Záložka na tento príspevok Z obete, obvinenýCitovať

Pozdravujem všetkých chovateľov poštových holubov som mladý 25 ročný chovateľ z OZ Liptovský Mikuláš ktorý sa chcel dostať do popredia až kým nenarazil na pár neprajníkov a dostalo sa to do štádia kedy som sa rozhodol ukončiť zavodenie s PH.Holuby som aktívne začal chovať na prelome roku 2012/2013 a podarilo sa mi vychovať mnoho dobrých zavodnikov ktorý konkurovali na popredných miestach v OZ. Moje rozhodnutie padlo na základe znechutia riešenia problémov a dopatrania sa spravodlivosti v OZ LM.Ide o situáciu ktorá nastastala pri nasadzovaní holubov dňa 18.6.2016 kde po mojom kompletnom rannom nasadení holubov na závod Gotha, a večernom nasadení na závod Časlav, došlo k zamene eks iným chovateľom z klubu ktorý vymazal moje nasadzovacie údaje na závody.Hned po tomto incidente som vyhlásil, že si vyberiem holuby z boxu a nezucastnujem sa závodu nakoľko holuby na gothu už boli dávno na ceste.V klube mi bolo navrhnuté aby som holuby vybral a nasadil znovu, ja som to odmietol nakoľko som bol na 2.mieste v OZ a neoplatilo sa mi letieť iba jeden aktívny závod a stratiť DT Gothu. Nato vedúci NS kontaktoval vycvikara OZ LM ktorý dal súhlas aby holuby odišli na závod kde sa zvolí havarijná komisia a bude vytlačený konstatovaci tréning, a bude vykonaná kontrola doletu. Všetko dobre dopadlo až nato že holuby zaleteli super a už bol problém nakoľko závod neprešiel ani cez komisiu v klube nakoľko člen komisie je chovateľ ktorý bol predomnou v majstrovstve OZ čiže 1.Je mi ľúto toho ako je všetko v poriadku kým je chovateľ vzadu a robí len percenta.Toto mi raz povedal výborný chovateľ a chlap Stefan Suty holubiarstvo je pekne kým nebudeš prvý vtedy už nebudeš mať kamarátov. Nemal som ani možnosť to objasniť ani ostatný chovatelia chovatelia z OZ určite nevedia celú pravdu.Tento článok som sa rozhodol napísať po dnešnom sedení z výborom kde mi bolo povedané lietaj ďalej lebo budeš vyzerať ako klamár.Tak som zvedaví koľko tých špičkových chovateľov ktorý boli proti tomu aby boli výsledky zaradené iba do OZ dobehnú môj počet bodov ktorý sa mi podarilo získať iba obetovanim svojho skoro všetkého času na úkor holubov aby holuby dokázali letieť v popredí a robiť mi radosť.Vsetky holuby budú ponúknuté v dražbe a to postupne od mladých, závodné a nakoniec aj chovné holuby. S pozdravom Milan Husár
23 Jún 2016, 23:16Zobraziť profil používateľa Milan Súkromná správa s

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama