Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Všeobecne o poštových holuboch · ochočené mláďa holuba, čo s ním ďalej

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Michaela Šimoničová

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok ochočené mláďa holuba, čo s ním ďalejCitovať

Mám doma už niečo cez dva týždňe mláďatko holuba, našla som ho s ranou pod ľavým krídlom pobehujúce medzi autami, ostatné holuby ho len chytali za krk a tlačili k zemi. Kedze nevedel ešte ani letať staram sa o nho doma no bohužial som si ho vyhýčkala tak, že mi doslovne už aj do postele lezie :) to by problém nebol ale odchádzam na týždeň preč a nemá sa mi kto o ňho postarať. Vypustiť nejde, preletí ešte len malé vzdialenosti, perie pod kridlami mu začalo vychádzať len pár dní dozadu.Takže neviem čo s ním a kam s ním. Je to miláčik no bohužial len obyčajný holubok nie poštový. Mal by byť však zdravý, parazitov sme sa zbavili, je to naozaj pekný malý chlapík. Neviete niekto poradiť? Nechcela by som aby celá trojtýždňová snaha o jeho záchranu vyšla nazmar. Nepotrebujem sa ho zbaviť na dobro hľadám aspoň starostlivosť na týždeň.

Za každú radu veľmi pekňe ďakujem
21 Jún 2015, 11:07

Štefan Nochta

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: ochočené mláďa holuba, čo s ním ďalejCitovať

Miška, skús navštíviť v okolí niektorého holubára....možno pomôže....alebo zverolekára...
22 Jún 2015, 11:13

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama