Používateľ

Neprihlásený

Prihlásiť | Registrácia

Vyhľadávanie

Reklamy Google

Obsah fóra · Ostatné · Co znamena holub pre holubara?

Pridať do témy nový príspevok
  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>
AutorPríspevok

Jana

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevok Co znamena holub pre holubara?Citovať

Dobry den. Trapi ma taka otazka: co znamena holub pre holubara a aký zmysel maju pocetne stranky holubarskych spolkov, ked mne sa uz tyzden nedari najst dakoho kto by mal zaujem postarat sa o zraneného kruzkovaneho holuba, napriek patraniam a nespocetnym telefonátom. Mam pocit, ze ked sa holub zrani, tak s nim odleti aj holubarska laska a pre majitela uz nema cenu. Snazim sa postarat o krásneho holubka, je culy, krmim ho, aj pristresok som vyrobila, prechadza sa po zahrade. len nevie lietat. Snad sa vystrabi kym ho ulovi sliediaci kocur. jeho cislo sk 15 01016 51-dufam som ho dobre precitala bo sa mi ho nepodarilo chytit.
Ak on mate zaujem volajte 0949490895 Trnava
27 Apr 2016, 13:40

Štefan Nochta

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok


Príspevky: 30

Záložka na tento príspevokRe: Co znamena holub pre holubara?Citovať

Janka, žiaľ, máš pravdu a Tvoje pocity Ťa neklamu.......Ak sa holub stratí, resp. zraní, majiteľ už nejaví záujem o takého holuba.......Medzi holubármi o tzv.holubárskej láske sa nedá hovoriť - česť výnimkám, ale tých je naozaj málo. Ja verím, že sa o holúbka riadne staráš, že sa holub vyzdraví a bude schopný aj lietať (keď už majiteľ zanevrel na neho). Pokiaľ by boli problémy, môžeš sa obrátiť na ochranu zvierat a tí by sa mali o neho postarať.Keby som býval bližšie, tak by som sa o neho postaral, čo robím pravidelne, keď mi nahlásia , alebo donesú holuba......Nech sa Ti darí. Ahoj.
28 Apr 2016, 05:42Zobraziť profil používateľa Štefan Nochta Súkromná správa s

Jana

Užívateľ

Predvolený avatar pre používateľov, ktorí si doposiaľ nepridali vlastný obrázok

Záložka na tento príspevokRe: Co znamena holub pre holubara?Citovať

Dakujem za pomoc. Holubarska laska predsa len existuje. Dakujem panu Chrenovi z Trnavy, ze sa mi ozval a o zranenu holubicku sa aj postaral. Dufam sa najde aj pravy majitel. Dakujem vsetkym, ktory sa snazia holubkom pomahat.
30 Apr 2016, 21:04

Pridať do témy nový príspevok

  • << Predchádzajúca
  • Ďalšia >>

Z nášho obchodu

Prejsť do obchodu

Reklama